Nowa strona Rajdu Arsenał
Nowa strona Rajdu Arsenał

Nowa strona Rajdu Arsenał

Odświeżona strona internetowa

Witamy Was na nowej stronie internetowej Rajdu Arsenał. Cieszymy się, że jednocześnie możemy ogłosić 53. Rajd Arsenał „Wpływ”!

Zdecydowaliśmy się na stworzenie strony, która zostanie z nami dłużej niż na jeden Rajd. Chcielibyśmy żebyście z każdą kolejną edycją Rajdu Arsenał wiedzieli gdzie szukać najpotrzebniejszych informacji, żeby zawsze były one pod ręką. Przygotowaliśmy dla Was kilka zakładek, które zostaną z nami na długo i które zaraz Wam opiszemy.

Sekcja Odkryj Rajd Arsenał

Sekcja Odkryj Rajd Arsenał jest poświęcona zarówno Rajdowi Arsenał, jak i samej Akcji pod Arsenałem i jej bohaterom. Z czasem w tej sekcji pojawi się więcej informacji o historii Rajdu oraz na temat Szarych Szeregów. Przewodnim zamysłem tej sekcji jest stworzenie swojej własnej, małej encyklopedii dla uczestników Rajdu o akcji Meksyk II, działalności Szarych Szeregów oraz o Rajdzie Arsenał.

Aktualności

To między innymi w sekcji aktualności będziemy informowali o nowych informacjach dla uczestników oraz zbliżających terminach płatności czy zadania przedrajdowego. Oczywiście o ważne informacje opublikujemy również na mediach społecznościowych Rajdu Arsenał – Instagramie /rajd.arsenal i Facebooku /rajdarsenall.

Dla uczestników

Jest to zbiór najważniejszych informacji dla uczestników i uczestniczek, gdzie pod ręką będzie można znaleźć wszystkie potrzebne informacje. Zakładka jest podzielona na uczestników względem metodyk: zuchy, harcerze, harcerze starsi i wędrownicy oraz instruktorzy. W tych sekcjach znajdują się także informacje dotyczące gier, kosztów i płatności, zakwaterowania, regulaminy i formularze zgłoszeniowe.

Kontakt dla uczestników i dla mediów

Szczegółowe informacje kontaktowe dla uczestników i uczestniczek znajdują się w zakładce Kontakt.
Natomiast dziennikarze i dziennikarki odnajdą się w zakładce Dla mediów.

Do zobaczenia 22-24 marca 2024 r. w Warszawie na 53. Rajdzie Arsenał!